MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12994046
nr 1299 4046
Fåtölj
Kerstin Hörlin-Holmqusit, Lilla Adam
Kondition: slitage, skador, kexig
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:34:18
6/1 12:18:01